Aihearkisto: lähtölista

LÄHTÖLISTAT KOULUKILPAILUT 11.2.2018

Luokka 1 ryhmäkoulu juniorit verryttely 11.10, luokka alkaa 11.30

1. Hilla Halinen- Octavia
2. Kerttu Eskola- Utillo

Luokka 2. Ryhmäkoulu seniorit, verryttely 11.40, luokka alkaa 12

1. Malla Mustonen- Johny
2. Julia Erolahti- Arabella IV

Luokka 3 C-merkin kouluohjelma verryttely klo 12.10, luokka alkaa 12.30

1. Lotta Lehmusvaara- Molly
2. Malla Mustonen- Johny
3. Heidi Martikainen- Rubla
4. Julia Erolahti- Molotov
5. Tekla Mellin – Virma
6. Lotta Lehmusvaara- Tuuhis
7. Saara Isotalo- Rubla

Luokka 4. He A:0 2009 verryttely 13.15, luokka alkaa 13.35

1. Maija Musto – Molotov
2. Tuomo Saaristo- Virma

Lähtölistat estekilpailut 26.11

Luokka 1. Keppari Temppurata klo 11.30

1. Johanna Saren 
2. Alisa Hornaeus

Luokka 2. Miniristikko, clear round verryttely klo 11.40, Luokka alkaa 12.00

1. Johanna Saren- Sindarve Knytta
2. Alisa Hornaeus- Utillo

Luokka 3. 50 cm tyyliarvostelu, verryttely 12.10, Luokka alkaa 12.30

1. Nea Borenius- Hermis
2. Hilla Halinen- Utillo
3. Susanna Loikkanen- Virvakka
4. Ronessa Karppinen- Agat
5. Ronja Fröberg- Orion
6. Malla Mustonen-Sindarve Knytta

Luokka 4. JOULUN JOKERI verryttely klo 13.10
Luokka alkaa 13.30

1. Malla Mustonen- Dekoracija Plius
2. Tuomo Saaristo- Virma
3. Julia Erolahti- Molotov POISSA
4. Maija Mustonen- Hermis
5. Lotta Lehmusvaara- Tuuhis

Luokka 5. 60 cm A.2.0 verryttely klo 14.00, Luokka alkaa 14.15

1. Susanna Loikkanen- Virma
2. Lotta Lehmusvaara- Tuuhis
3. Seela Vilkkilä – Utillo
4. Julia Erolahti- Molotov POISSA
5. Tuomo Saaristo- Virma
6. Heidi Martikainen- Utillo
7. Neela Nylund- Sindarve Knytta
8. Laura Lehti-Molotov

Luokka 6. A.2.1 verryttely klo 14.30 Luokka alkaa 14.45

1. Viveka Heiskanen- Dekoracija Plius
2. Heidi Martikainen- Rubla
3. Tekla Mellin- Hermis
4. Tuomo Saaristo- Virma
5. Lotta Lehmusvaara- Tuuhis
——————verrytely 2. 14.55, Luokka jatkuu 15.10
6. Susanna Loikkanen- Dekoracija Plius
7. Saara Isotalo- Rubla
8. Jenna Pyrhönen- Dekoracija Plius
9. Seela Vilkkilä- Hermis

KOULUKILPAILUT LÄHTÖLISTA 12.11.2017

RADAN RAKENNUS KLO 10

Luokka 1. Ryhmäkoulu juniorit verryttely klo 11.10, Luokka alkaa klo 11.30
 
1. Kerttu Eskola- Utillo
2. Hilla Halinen- Octavia
3. Tekla Mellin- Sindarve Knytta
4. Pinja Salonen- Decoracija Plius
 
Luokka 2. Ryhmäkoulu seniorit, verryttely 11.45, Luokka alkaa 12.05
 
1. Julia Erolahti- Virvakka
2. Malla Mustonen- Johny
3. Anu Halinen- Sindarve Knytta
 
Luokka 3. He C Harrasteluokan kouluohjelma 2016, verryttely klo 12.20, Luokka alkaa klo 12.40
 
1. Heidi Martikainen- Rubla
2. Jenna Pyrhönen- Dekoracija Plius
3. Kaisa Viljanen- Utillo
4. Julia Erolahti- Molotov
5. Malla Mustonen- Johny
6. Susanna Loikkanen- Virvakka
 
Luokka 4. Aikuisten kouluratsastusohjelma, verryttely klo 13.20, Luokka alkaa 13.40
 
1. Malla Mustonen- Johny
2. Kati Peurala- Orfeus
3. Tuomo Saaristo- Virma
4. Jaana Aarnio- Ramore
5. Siiri Viljanen- Molotov
6. Tekla Mellin- Octavia
 
Luokka 5. He A: 1, Verryttely klo 14.10, Luokka 14.30
 
1. Tuomo Saaristo- Virma
2. Kati Peurala- Orfeus
3. Maija Musto- Dekoracija Plius
4. Sisko Silajärvi- Molotov

LÄHTÖLISTAT ESTEKILPAILUT 29.10

RADAN RAKENNUS KLO 10

Luokka 1. Miniristikko, avustaja sallittu, verryttely klo 11.40, luokka alkaa klo 12.

1. Nia Aarnio- Octavia
2. Kerttu Eskola- Utillo
3. Johanna Saren- Sindarve Knytta
4. Iida Lehmusvaara- Molly

Luokka 2. 40-50 cm, verryttely klo 12.15, luokka alkaa 12.35

1. Hilla Halinen- Utillo
2. Laura Lehti- Molotov
3. Malla Mustonen- Dekoracija Plius
4. Lotta Lehmusvaara-Molly
5. Julia Erolahti- Molotov

6. Tekla Mellin- Tuuhis

Luokka 3. 60 cm verryttely klo 12.45, luokka alkaa klo 13.05

1. Tekla Mellin- Hermis
2. Heidi Martikainen- Rubla
3. Julia Erolahti- Molotov
4. Viveka Heiskanen- Virma
5. Lotta Lehmusvaara- Tuuhis
6. Maija Musto- Decoracija Plius
7. Tuomo Saaristo- Virma

Luokka 4. 70-80 cm verryttely 13.25, luokka alkaa 13.35

1. Lotta Lehmusvaara- Tuuhis
2. Tuomo Saaristo- Virma
3. Maija Musto- Dekoracija Plius

Harjoitusestekilpailut 24.9.2017

RADAN RAKENNUS 10.00
MIKÄLI HALUAT RATASI VIDEOITAVAN, JÄTÄ SÄHKÖPOSTI OSOITTEESI BUFFETTIIN

Luokka 1 peruttu

Luokka 2. 50 cm, verryttely 11.40, luokka alkaa klo 12

1. Susanna Loikkanen- Virvakka
2. Neela Nylund-Orfeus
3. Heidi Martikainen- Rubla
4. Tuomo Saaristo- Virma
5. Tekla Mellin- Hermis
6. Laura Lehti-Molotov
———————————-verryttely 2. Klo 12.10, luokka jatkuu 12.30

7. Susanna Loikkanen- Dekoracija Plius
8. Lotta Lehmusvaara- Tuuhis
9. Susanna Martikainen- Orfeus
10. Heidi Martikainen- Utillo
11. Saara Isotalo- Rubla
12. Viveka Heiskanen- Hairy Face

Luokka 3. 60-70 cm verryttely 12. 45, luokka alkaa 13.05

1. Tuomo Saaristo- Virma
2. Viveka Heiskanen-Hairy Face
3. Lotta Lehmusvaara- Tuuhis
4. Jenna Pyrhönen- Utillo
5. Susanna Loikkanen- Decoracija Plius

LÄHTÖLISTAT harjoituskoulukilpailut 3.9

Radan rakennus klo 10

Luokka 1. Ryhmäkoulu Juniorit PERUTTU

Luokka 2. Ryhmäkoulu Seniorit, verryttely 11.10
1. Maija Musto- Hermis
2. Julia Erolahti- Rubla
3. Malla Mustonen- Virma

Luokka 3. E.B Special 2015, verryttely 11.45

1. Roosa Kekki- Knytta
2. Mette Itämäki-Hermis
3. Päivi Peltomaa-Virma
4. Susanna Martikainen- Orfeus
5. Lotta Lehmusvaara-Molly
6. Tekla Mellin- Octavia
_______________________ verryttely 2. Klo 12.20
7. Heidi Martikainen- Utillo
8. Susanna Loikkanen- Virvakka
9. Saara Isotalo- Rubla
10. Minea Takala-Sverkertorps Pyrona
11. Malla Mustonen- Orfeus
12. Lotta Lehmusvaara-Tuuhis
13. Tiina Kujala- Molotov

Luokka 4. K.N Special 2009, verryttely klo 13

1. Erja Miettinen- Oliver IV
2. Susanna Loikkanen- Virvakka
3. Maija Musto- Molotov
4. Jaana Aarnio- Daisy
________________________verryttely 2. Klo 13.25
5. Eveliina Halonen- Johny
6. Kati Peurala- Orfeus
7. Lotta Lehmusvaara- Tuuhis
8. Katri Kemppi- Daisy
9. Sisko Silajärvi- Molotov

LÄHTÖLISTAT ESTEKILPAILIT 28.5

Luokka 1 miniristikko, avustaja sallittu, clear round verryttely 11.10, luokka alkaa 11.30

1. Iida Lehmusvaara- Molly
2. Hilla Halinen- Orfeus
3. Julia Erolahti- Arabella IV
________________________ verryttely 2. Klo 11.40, luokka jatkuu klo 12

4. Silja Pekkinen- Wikners Ronaldo
5. Ronessa Karppinen- Agat
6. Viivi Färm- Utillo
7. Susanna Loikkanen- Virvakka

Luokka 2 . 50cm tyyliarvostelu verryttely klo 12.15, luokka alkaa klo 12.35

1. Susanna Loikkanen- Virvakka
2. Heidi Martikainen- Utillo
3. Ronessa Karppinen- Agat
4. Silja Pekkinen- Wikners Ronaldo
5. Lotta Lehmusvaara- Molly
________________________verryttely 2. Klo 12.45, luokka jatkuu klo 13.05
6. Neela Nylund- Orfeus
7. Saara Isotalo- Rubla
8. Jaana Aarnio- Ramore
9. Ronja Fröberg- Orion

Luokka 3. 60 cm tyyliarvostelu, verryttely klo 13.25, luokka alkaa klo 13. 45

1. Heidi Martikainen- Utillo
2. Saara Isotalo- Rubla
3. Tuomo Saaristo- Hermis
4. Jaana Aarnio- Ramore
5. Lotta Lehmusvaara- Tuuhis
______________________ verryttely 2. Klo 13.55, luokka jatkuu klo 14.15

6. Ronja Fröberg- Orion
7. Sini Valavuori- Boisterous
8. Minna Kunttu- Tuuhis
9. Julia Erolahti- Molotov

______________________verryttely 3. Klo 14.25, luokka jatkuu 14.45

10.Annika Davidson- Boisterous
11. Tekla Mellin- Ramore
12. Pirjo Mellin- Orfeus
13. Jenna Pyrhönen- Hermis

Luokka 4. 70 cm tyyliarvostelu, verryttely 15.10, luokka alkaa 15.25

1. Tuomo Saaristo- Johny
2. Minna Kunttu- Tuuhis
3. Susanna Loikkanen- Hermis
4. Lotta Lehmusvaara- Tuuhis

Koulukilpailut lähtölistat 9.4

LUOKKA 1 ryhmäkoulu, verryttely klo 11.10, luokka alkaa 11.30
1. Malla Mustonen-Johny
2. Julia Erolahti- Arabella IV
3. Minna Kunttu- Tuuhis

LUOKKA 2 He D:3 2013, verryttely 11.40, luokka alkaa 12.00

1. Susanna Loikkanen- Virvakka
2. Lotta Lehmusvaara- Molly

LUOKKA 3 C-merkin kouluohjelma 1997, verryttely klo 12.10, luokka alkaa 12.30

1. Lotta Lehmusvaara- Molly
2. Malla Mustonen- Johny
3. Heidi Martikainen- Utillo
4. Outi Alander- Sindarve Knytta
5. Tiiti Talala- Vanuri
6. Lotta Lehmusvaara-Tuuhis

LUOKKA 4 B-merkin kouluohjelma, verryttely 13.00, luokka alkaa 13.20

1. Sisko Silajärvi- Molotov
2. Kati Peurala- Orfeus
3. Susanna Loikkanen- Arabella IV
4. Minna Kunttu- Tuuhis
5. Sanna-Maija Kohonen- Sindarve Knytta
6. Tuomo Saaristo- Johny
7. Katri Kemppi- Molotov